Ładowarki teleskopowe obrotowe o wysokości podnoszenia 19 - 21 m

Kod grupy: PTOBA

Opis przedmiotu najmu


Ładowarki teleskopowe obrotowe o wysokości podnoszenia 19-21 m to zaawansowane maszyny budowlane zaprojektowane do podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków na dużych wysokościach z możliwością obrotu o 360 stopni. Znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle, magazynach oraz w rolnictwie, gdzie wymagana jest wysoka precyzja i wszechstronność operacji na wysokościach. Dzięki obrotowemu wysięgnikowi, ładowarki te oferują dużą elastyczność i wydajność pracy.


Charakterystyka przedmiotu najmu


Ładowarki teleskopowe obrotowe o wysokości podnoszenia 19-21 m charakteryzują się mocnymi silnikami, które zapewniają dużą moc i wydajność. Teleskopowy wysięgnik umożliwia podnoszenie ładunków na znaczne wysokości oraz precyzyjne przenoszenie w dowolnym kierunku dzięki obrotowemu mechanizmowi. Solidna konstrukcja i zaawansowane systemy hydrauliczne gwarantują niezawodność i długą żywotność urządzenia.

Ergonomiczne kabiny operatora są wyposażone w wygodne siedzenia, intuicyjne elementy sterujące oraz zaawansowane systemy widoczności, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Systemy automatycznego poziomowania, stabilizacji oraz różne tryby pracy zapewniają bezpieczną i efektywną pracę nawet w trudnych warunkach terenowych.

Ładowarki te są kompatybilne z różnorodnym osprzętem, takim jak widły, kosze robocze, chwytaki, co zwiększa ich wszechstronność i umożliwia wykonywanie różnorodnych zadań. Funkcje szybkiej wymiany osprzętu, łatwy dostęp do elementów serwisowych oraz zaawansowane systemy diagnostyczne ułatwiają konserwację i obsługę maszyn.


Parametry techniczne


Moc silnika 145 - 156 KM
Udźwig 5000 - 5500 kg
Udźwig przy max. wysięgu 250 - 500 kg
Maks. wysokość podnoszenia 20,50 - 20,9 m
Prędkość 40 km/h
Podlega UDT Tak
Rodzaj napędu Silnik diesla, 4x4
Rodzaj paliwa ON, Diesel
Długość 6,70 - 8,07 m
Szerokość 2,49 m
Wysokość 2,99, 3,05
Waga 17,93 - 17150 t
Producent Manitou, Jcb

Modele