Wozidła budowlane o ładowności do 7000 kg

Kod grupy: WZBUD

Opis przedmiotu najmu


Wozidła budowlane o ładowności do 7000 kg to potężne i wytrzymałe maszyny zaprojektowane do efektywnego transportu ciężkich materiałów budowlanych na placach budowy. Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanej technologii, wozidła te zapewniają niezawodność, wydajność i zdolność do pracy w trudnych warunkach terenowych. Są idealnym rozwiązaniem do przemieszczania dużych ilości ziemi, gruzu, betonu, piasku i innych materiałów sypkich.


Charakterystyka przedmiotu najmu


Wozidła budowlane o ładowności do 7000 kg charakteryzują się mocnymi silnikami, które dostarczają dużą siłę napędową, umożliwiając przemieszczanie ciężkich ładunków nawet w najbardziej wymagających warunkach terenowych. Wytrzymała konstrukcja i wysokiej jakości materiały zapewniają długą żywotność i niezawodność urządzenia. Pojemne skrzynie ładunkowe z funkcją wywrotu hydraulicznego ułatwiają szybki i efektywny rozładunek materiałów, co zwiększa produktywność na placu budowy.

Ergonomiczne kabiny operatora są wyposażone w wygodne siedzenia, intuicyjne elementy sterujące oraz zaawansowane systemy kontroli, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Wozidła te posiadają również zaawansowane systemy zawieszenia i stabilizacji, które zapewniają płynne i stabilne przemieszczanie się po nierównych nawierzchniach. Dodatkowe funkcje, takie jak możliwość szybkiej zmiany osprzętu, łatwy dostęp do elementów serwisowych oraz różne opcje konfiguracji, zwiększają wszechstronność i łatwość konserwacji maszyn.


Parametry techniczne


Moc silnika 75 KM
Prędkość 25 - 25 km/h
Ładowność 6000 kg
Rodzaj napędu 4-suwowy Diesel
Rodzaj paliwa Diesel, ON
Pojemność zbiornika paliwa 48 - 69 l
Długość 4,44 - 4,90 m
Szerokość 2,21 - 2,33 m
Wysokość 3,28 - 3,44 m
Waga 4549 - 4645 kg
Producent Ausa, Wacker Neuson

Środki ochrony osobistej


Sygnał dzwiękowy
Sygnał dzwiękowy
Instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi

Modele